Strona główna

Witajcie na mojej wirtualnej wizytówce!

Jestem zapalonym graczem komputerowym, miłośnikiem spędzania czasu na świeżym powietrzu oraz maniakiem technologicznym. W pewnym momencie życia postanowiłem spróbować swoich sił w blogerce, testerach sprzętowych i recenzjach, rozwijając i znacząco pogłębiając hobby.


Przez kilka dobrych lat udzielałem się na portalu Gamikaze.pl, gdzie pod koniec jego istnienia zacząłem pisać recenzje gier komputerowych i konsolowych. Po zamknięciu portalu, z początkiem 2011 roku przeniosłem się na dobreprogramy.pl, w którym bardzo mocno rozwinąłem działalność blogerską, podejmując się recenzji gier komputerowych, oprogramowania oraz sprzętów.  W międzyczasie udzielałem się na społecznościowych grupach dla graczy, a także wspomagałem swoją wiedzą i umiejętnościami zewnętrznych recenzentów i ich projekty. Wraz z początkiem 2023 roku postanowiłem kontynuować swoją główną twórczość na portalu dla graczy – ppe.pl, gdzie pisałem do marca 2023 i musiałem przestać … gdyż w moim życiu pojawił się mały gracz. Dość szybko zrozumiałem, że jestem w stanie pogodzić rodzicielstwo i hobby, od którego jest mi strasznie ciężko odejść, więc powróciłem do pisania. Obecnie zostałem przy ppe.pl i dobreprogramy.pl, a od czasu do czasu wrzucę też jakiś film na mój kanał na YouTube.

Od początku mojej blogerskiej przygody miałem przyjemność współpracować z wieloma markami technologicznymi, wydawnictwami oraz biurami prasowymi, które zaczęły mi przysyłać sprzęty do recenzji lub klucze recenzenckie do testów. W związku z charakterem mojej pracy – filmowiec w promocji miasta – zacząłem rozwijać się w kierunku foto/wideo, angażować się w szeroko pojęty E-sport, edukację społeczności dot. cyfrowej ewolucji, montaż, dronowanie, a także organizację imprez kulturalnych, w których nowe technologie odgrywały coraz to większą rolę.

Do tej pory udało mi się nawiązać współpracę z takimi markami jak Acer, ADATA, Airwheel, Amazfit, Artifex Mundi, Audictus, BenQ, Blaupunkt, Cenega, CoolerMaster, DGM, DJI-Ars, Entrymedia, Fat Dog Games, Fury, Genesis, GOG, Hammer, Impakt, iRobot, Lanberg, LG, Logitech, Maxcom MiVia, MIO, Motorola, myPhone, Natec, notiOne, Panasonic, Patriot, Plantronics, Razer, Ulefone, UGO, Samsung, Sharp, Sony, TechBite, Techland, Tp-Link, UGO, Ubisoft, Ungreen, Węc Community, Wiko, Vebo.pl, Xtreme Media … oraz wieloma innymi.

Linki do przykładowych publikacji można znaleźć m.in w zakładkach tematycznych.

Miło mi, że zechciałeś / zechciałaś poświęcić chwilę na przeczytanie mojej krótkiej historii. Zapraszam do zapoznania się z moimi wpisami oraz ew. kontaktu w sprawie współpracy 🙂

Pozdrawiam,

Janusz Koliński (lordjahu)

Kontakt

Chcesz umówić się na kawę, poszukujesz przepisu na „Ciacha Jaha” a może pragniesz nawiązać współpracę recenzencką? Zapraszam do kontaktu 🙂