ADATA HD770G — wytrzymały dysk HDD dla aktywnych graczy!

Jak możemy z łatwością zauważyć w zakończonych niedawno obchodach Czarnego Piątku, znalazło się wiele sprzętów typowych dla graczy. Specjalnie użyłem słowa “typowych”, gdyż od jakiegoś czasu panuje trend, by urządzenia skierowane dla bardziej zapalonych cyfrowo maniaków, posiadały kolorowe podświetlenia. I choć rynek przesycony jest do cna takimi urządzeniami, to często widzimy lepszą sprzedaż, jeśli jakiś produkt zaczyna się mienić kolorami tęczy.

Czytaj dalej ADATA HD770G — wytrzymały dysk HDD dla aktywnych graczy!

Dark Future: Blood Red States — V.A.T.S w służbie złomowania!

Nigdy nie byłem zapalonym miłośnikiem gier sportowych a konkretnie, wyścigowych. W dzieciństwie liznąłem kilka tytułów nastawionych na szybką rywalizację na asfalcie i kila z nich mocno podbiło moje serce. Mowa o klasycznym Destruction Derby, pierwszych odsłonach NFS oraz pierwszej części FlatOut. Potem już nie zasiadałem za kółkiem i zacząłem pykać w sieciowe FPS’y.

Czytaj dalej Dark Future: Blood Red States — V.A.T.S w służbie złomowania!

BenQ GV1 — mobilny projektor bezprzewodowy

Dotychczas na łamach mojego bloga znalazło się kilka wartych uwagi projektorów. Część z nich należała do tzn. grupy “urządzeń przenośnych” które w ramach ich małej wagi oraz możliwości, idealnie nadawały się na małe spotkania biznesowe lub wyjazdy towarzyskie. Nie tak dawno otrzymałem jednak możliwość przetestowania całkiem mobilnego projektora marki BenQ, a konkretnie modelu BenQ GV1.

Czytaj dalej BenQ GV1 — mobilny projektor bezprzewodowy