Audictus Conqueror – bezprzewodowe słuchawki z ANC za mniej niż 300 zł!

Marka Audictus już od wejścia na rynek polski zbiera niemałe sukcesy jako firma produkująca przystępny cenowo sprzęt audio. Na łamach bloga miałem już możliwość przetestowania ich kilku słuchawek, a nawet przenośnego głośnika, ale największe wrażenie zrobił na mnie dotychczas model bezprzewodowy. Audictus Leader okazał się czarnym koniem w portfolio marki, oferując świetną jakość odtwarzanego dźwięku, wygodę użytkowania oraz dopracowany system bezprzewodowy.

Czytaj dalej Audictus Conqueror – bezprzewodowe słuchawki z ANC za mniej niż 300 zł!

Cooler Master CK350 RGB (Outemu RED) — mechaniczna klawiatura dla graczy

Cooler Master CK350 jest jedną z najtańszych klawiatur mechanicznych dla graczy. Charakteryzuje się ona dobrym wykonaniem, możliwością skorzystania z podświetlenia RGB oraz zastosowaniem wysokiej jakości przełączników OUTEMU. Od pewnego czasu testuję owo urządzenie pod kątem pisania oraz grania. Teraz mogę śmiało przedstawić moje stanowisko co do tego modelu.

Czytaj dalej Cooler Master CK350 RGB (Outemu RED) — mechaniczna klawiatura dla graczy

Carrion — polskie “The Thing” ucieka z tajnej placówki badawczej. Na taką platformówkę czekałem!

Pierwsze wzmianki o Carrion, polskiej produkcji zespołu Phobia Game Studio odpowiedzialnego choćby za ciepło przyjęty Butcher (2016), ukazały się dobre kilka lat temu. Ukazywały one zwierzęcą naturę nieokreślonego bytu, który powstał w kazamatach tajnej placówki badawczej. Od początku wiedziałem, że gra będzie skazana na sukces, gdyż świetnie mieszała gatunki horroru z klasyczną platformówką. Mimo że dopiero kilka tygodni przed premierą stało się jasne na czym Carrion będzie polegać, to dopiero po kilku godzinach w grze, dowiadujemy się jak rozbudowana potrafi być mechanika.

Czytaj dalej Carrion — polskie “The Thing” ucieka z tajnej placówki badawczej. Na taką platformówkę czekałem!

Sharp PS-929 Power Audio — przenośny głośnik imprezowy za mniej niż 600 zł!

Niedawno na rynku elektronicznych urządzeń konsumenckich, miała premiera mobilnego głośnika imprezowego Sharp PS-929 Power Audio. Tak się złożyło, że owo urządzenie trafiło do mnie na dwu tygodniowe testy, w których mogłem na spokojnie sprawdzić jego możliwości w terenie.

Czytaj dalej Sharp PS-929 Power Audio — przenośny głośnik imprezowy za mniej niż 600 zł!